"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Óvodája

Pécsi Református Kollégium Óvodája

Óvodánk, a PRK Óvodája 1848. március 15.-i Forradalom és Szabadságharc feldolgozását célzó projektjének záró alkalma 2022. március 10-én és 11-én valósult meg. A csoportokba járó gyermekeknek március 10. délelőttjén „huszár-5próba” elnevezésű interaktív, mozgásos játékokat szerveztünk melyek tartalmilag a lezajlott projekt ismeretköréhez kapcsolódtak. Aki sikeresen teljesítette a játékos feladatokat, nemzetiszín kokárdát, tulipánt, virág kitűzőt szerezhetett.

Március 11-én a hét utolsó napján a gyermekek ünneplőben érkezve méltón tiszteleghettek a régmúlt hősök előtt, énekkel, verseléssel, és „huszáros” mese mimetizálásával.

Ünnepségünk végén a nagyobbak már közösen énekelhették az óvoda munkatársaival legszebb nemzeti imánkat, a Himnuszt.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

f kp

  

Pécsi Református Kollégium Óvodája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7627 Pécs, Vadász u. 8/a

Email: ovoda@refipecs.hu

Tel.: +36-72-534-979

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Óvodánk, a PRK Óvodája 1848. március 15.-i Forradalom és Szabadságharc feldolgozását célzó projektjének záró alkalma 2022. március 10-én és 11-én valósult meg. A csoportokba járó gyermekeknek március 10. délelőttjén „huszár-5próba” elnevezésű interaktív, mozgásos játékokat szerveztünk melyek tartalmilag a lezajlott projekt ismeretköréhez kapcsolódtak. Aki sikeresen teljesítette a játékos feladatokat, nemzetiszín kokárdát, tulipánt, virág kitűzőt szerezhetett.

Március 11-én a hét utolsó napján a gyermekek ünneplőben érkezve méltón tiszteleghettek a régmúlt hősök előtt, énekkel, verseléssel, és „huszáros” mese mimetizálásával.

Ünnepségünk végén a nagyobbak már közösen énekelhették az óvoda munkatársaival legszebb nemzeti imánkat, a Himnuszt.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

f kp

  

Elérhetőségek

Cím: 7627 Pécs, Vadász u. 8/a

Email: ovoda@refipecs.hu

Tel.: +36-72-534-979