"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Október 8-11 között iskolánkban vendégeskedett a holland Driestar College Gouda kórusa. Megismerkedhettek Mohács, Pécs és Budapest nevezetességeivel, mini-koncerteket adtak mind az általános iskolában, mind a gimnáziumban a szerdai áhítat részeként. Csütörtökön koncerten mutatkoztak be a szélesebb közönségnek iskolánkban, és élő zenés táncházzal zárták le a pécsi látogatást. Barátságok szövődtek a vendéglátó családok gyermekei és látogatóink között. Erről tanúskodtak a könnyes szemek a péntek reggeli búcsúzáskor!
 

holland korus 20191019

 

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Október 8-11 között iskolánkban vendégeskedett a holland Driestar College Gouda kórusa. Megismerkedhettek Mohács, Pécs és Budapest nevezetességeivel, mini-koncerteket adtak mind az általános iskolában, mind a gimnáziumban a szerdai áhítat részeként. Csütörtökön koncerten mutatkoztak be a szélesebb közönségnek iskolánkban, és élő zenés táncházzal zárták le a pécsi látogatást. Barátságok szövődtek a vendéglátó családok gyermekei és látogatóink között. Erről tanúskodtak a könnyes szemek a péntek reggeli búcsúzáskor!
 

holland korus 20191019

 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800