"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A Debreceni Református Kollégium rendezésében került sor profi és amatőr sportolók részvételével a református középiskolák XVII. nemzetközi atlétikai találkozójára. A verseny célja az egykori református középiskolai atlétikai hagyományok ápolása, országos és nemzetközi verseny megrendezése.Valamennyi versenyszám két korcsoportban került lebonyolításra. Diákjaink nagy küzdelemben szép eredményekkel büszkélkedhetnek.

Lovász Ágnes 800 m síkfutásban  és  Fényes Lehel magasugrásban bronzérmet szereztek. További helyezések és résztvevők: Storcz Dániel 400 m síkfutás,Mácsodi Ferenc 100 m és Schmidt Barnabás 400 m síkfutásban 5., Horváth Zsófia 800 m és Pintér Zsombor 1500 m síkfutásban 6. helyet szerezték meg, 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

atletika 1 20191009

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Debreceni Református Kollégium rendezésében került sor profi és amatőr sportolók részvételével a református középiskolák XVII. nemzetközi atlétikai találkozójára. A verseny célja az egykori református középiskolai atlétikai hagyományok ápolása, országos és nemzetközi verseny megrendezése.Valamennyi versenyszám két korcsoportban került lebonyolításra. Diákjaink nagy küzdelemben szép eredményekkel büszkélkedhetnek.

Lovász Ágnes 800 m síkfutásban  és  Fényes Lehel magasugrásban bronzérmet szereztek. További helyezések és résztvevők: Storcz Dániel 400 m síkfutás,Mácsodi Ferenc 100 m és Schmidt Barnabás 400 m síkfutásban 5., Horváth Zsófia 800 m és Pintér Zsombor 1500 m síkfutásban 6. helyet szerezték meg, 

Gratulálunk a szép eredményekhez!

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

atletika 1 20191009

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800