"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

2019. szeptember 03-án, a tanév második napján diákjainknak Csendes Napot szervezett Kovách Péter lelkipásztor. A nap témája a helyes, mértéktartó, körültekintő internethasználat. A nap indítója az 1 Kor 6,12 igehely volt: „Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává.” A délelőtt során diákjaink előadásokat hallhattak dr. Simon Klára jogásztól, dr. Váczi István volt rendőrkapitánytól, Fényes Endre lelkész-addiktológustól. A témát több oldalról körül járva diákjaink önismereti tesztet tölthettek ki arról, hogy vajon netfüggők-e. Bízunk benne, hogy útravalóul magukkal vihettek egy egészséges szemléletmódot az internethasználathoz!

smartphone

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

2019. szeptember 03-án, a tanév második napján diákjainknak Csendes Napot szervezett Kovách Péter lelkipásztor. A nap témája a helyes, mértéktartó, körültekintő internethasználat. A nap indítója az 1 Kor 6,12 igehely volt: „Minden szabad nekem, de nem minden használ. Minden szabad nekem, de ne váljak semminek a rabjává.” A délelőtt során diákjaink előadásokat hallhattak dr. Simon Klára jogásztól, dr. Váczi István volt rendőrkapitánytól, Fényes Endre lelkész-addiktológustól. A témát több oldalról körül járva diákjaink önismereti tesztet tölthettek ki arról, hogy vajon netfüggők-e. Bízunk benne, hogy útravalóul magukkal vihettek egy egészséges szemléletmódot az internethasználathoz!

smartphone

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800