"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma


2022. április 11-13.között Balatonakarattyán rendezte meg a Honvédelmi Minisztérium a megyei győztes csapatoknak a Haditorna verseny országos döntőjét. A verseny célja többek között: lehetőség biztosítása a tanulóknak a honvédelemhez kapcsolódó sporttevékenységek kipróbálása versenykörülmények között.
 
Csapatunk nagyon komolyan készült a megmérettetésre, hiszen iskolánk eleddig még nem jutott be az országos döntőbe. Az előzetes feladatismertetés szerint készültünk a Pécsi Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság segítségével. Komoly kihívást jelentettek a feladatok, tudásuk legjavát kellett diákjainknak kihozni éles versenyhelyzetben.
 
Versenyszámok: mátrix labirintus futás, elsősegélynyújtás, lézer váltófutás, akadálypálya, kombinált kézigránát hajítás célba, távbecslés, tájékozódás, és vegyveres váltófutás.
Az ország 280 középiskolája közül a 14. helyet szereztük meg. Nagyon lelkesen, tisztességesen, egymást buzdítva versenyeztek, minden elismerés diákjainknak!
 
Csapat tagjai: Mácsodi Ferenc, Csizmadia Máté, Szentgyörgyváry Boldizsár, Szenn Mihály, Balázsi Róbert
 

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"


2022. április 11-13.között Balatonakarattyán rendezte meg a Honvédelmi Minisztérium a megyei győztes csapatoknak a Haditorna verseny országos döntőjét. A verseny célja többek között: lehetőség biztosítása a tanulóknak a honvédelemhez kapcsolódó sporttevékenységek kipróbálása versenykörülmények között.
 
Csapatunk nagyon komolyan készült a megmérettetésre, hiszen iskolánk eleddig még nem jutott be az országos döntőbe. Az előzetes feladatismertetés szerint készültünk a Pécsi Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság segítségével. Komoly kihívást jelentettek a feladatok, tudásuk legjavát kellett diákjainknak kihozni éles versenyhelyzetben.
 
Versenyszámok: mátrix labirintus futás, elsősegélynyújtás, lézer váltófutás, akadálypálya, kombinált kézigránát hajítás célba, távbecslés, tájékozódás, és vegyveres váltófutás.
Az ország 280 középiskolája közül a 14. helyet szereztük meg. Nagyon lelkesen, tisztességesen, egymást buzdítva versenyeztek, minden elismerés diákjainknak!
 
Csapat tagjai: Mácsodi Ferenc, Csizmadia Máté, Szentgyörgyváry Boldizsár, Szenn Mihály, Balázsi Róbert
 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800