"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

"Az Úr vezessen végig az úton, szerteszét ha sodor is a sors"

Ezzel a gyönyörű ősi ír áldással búcsúztak el 2018. május 4-én iskolánk ballagó diákjai az alma matertől. Fodor Ákosné nagytiszteletű asszony igehirdetése után Molnár Péter igazgató úr ünnepi beszédét Dr. Kádár Péter főigazgató úr köszöntése követte. A 12. A/C és a 12.B osztály tanulói közül tizenegyen kezdték hat évesen és fejezték be felnőttként tanulmányaikat tagiskoláinkban, őket óvodásaink köszöntötték fel egy-egy szál virággal. Az idei évben is sok végzős kapott közösségi, illetve tanulmányi munkájáért elismerést. A Diákpresbitérium által adományozott Hűség-díjat idén Biró Szilárd kapta. Az alábbi alapítványi díjazottjainkra pedig különösen is büszkék vagyunk: Besenczi Zsófia Molnár Mária-díjban, Borbándi Bálint, Kis-Vincze Bianka, Nagy-Gál Levente Timóteus-díjban részesültek. Borbándi Bálintot a Református Értelmiség-díjra, Gaibl Rékát pedig Pro Schola Reformata-díjra terjesztettük fel. Gratulálunk végzőseinknek és Isten gazdag áldását kívánjuk további életútjukra.

"Mert ha Őbenne bízva bízunk, nagy örömben majd találkozunk."

ballagas 20180522 01

ballagas 20180522 02

ballagas 20180522 03

ballagas 20180522 04

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

"Az Úr vezessen végig az úton, szerteszét ha sodor is a sors"

Ezzel a gyönyörű ősi ír áldással búcsúztak el 2018. május 4-én iskolánk ballagó diákjai az alma matertől. Fodor Ákosné nagytiszteletű asszony igehirdetése után Molnár Péter igazgató úr ünnepi beszédét Dr. Kádár Péter főigazgató úr köszöntése követte. A 12. A/C és a 12.B osztály tanulói közül tizenegyen kezdték hat évesen és fejezték be felnőttként tanulmányaikat tagiskoláinkban, őket óvodásaink köszöntötték fel egy-egy szál virággal. Az idei évben is sok végzős kapott közösségi, illetve tanulmányi munkájáért elismerést. A Diákpresbitérium által adományozott Hűség-díjat idén Biró Szilárd kapta. Az alábbi alapítványi díjazottjainkra pedig különösen is büszkék vagyunk: Besenczi Zsófia Molnár Mária-díjban, Borbándi Bálint, Kis-Vincze Bianka, Nagy-Gál Levente Timóteus-díjban részesültek. Borbándi Bálintot a Református Értelmiség-díjra, Gaibl Rékát pedig Pro Schola Reformata-díjra terjesztettük fel. Gratulálunk végzőseinknek és Isten gazdag áldását kívánjuk további életútjukra.

"Mert ha Őbenne bízva bízunk, nagy örömben majd találkozunk."

ballagas 20180522 01

ballagas 20180522 02

ballagas 20180522 03

ballagas 20180522 04

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800