"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Március 5-én délután került megrendezésre az Soli Deo Gloria Református Diákmozgalom által szervezett bibliaismereti verseny intézményi fordulója. A Refit 2 háromfős csapat képviselte. A versenyen diákjainknak Lukács evangéliumáról feltett 100 kérdésre kellett felelniük, majd kalandversenyen kellett megmérettetniük magukat, végül be kellett mutatniuk egy saját készítésű kisfilmet! A versenyzők derekasan felkészültek a kihívásra. Köszönjük a részvételt és köszönjük a felkészítést Sümegi Péternének és Peleskey Miklós Péternek. Hajrá Refi!

sdgverseny

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Március 5-én délután került megrendezésre az Soli Deo Gloria Református Diákmozgalom által szervezett bibliaismereti verseny intézményi fordulója. A Refit 2 háromfős csapat képviselte. A versenyen diákjainknak Lukács evangéliumáról feltett 100 kérdésre kellett felelniük, majd kalandversenyen kellett megmérettetniük magukat, végül be kellett mutatniuk egy saját készítésű kisfilmet! A versenyzők derekasan felkészültek a kihívásra. Köszönjük a részvételt és köszönjük a felkészítést Sümegi Péternének és Peleskey Miklós Péternek. Hajrá Refi!

sdgverseny

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800