"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny Pécs város középiskoláinak városi döntőjét március 5-én digitálisan szervezték meg. Ezen a megmérettetésen iskolánkat két tanuló képviselte. Csizmadia Máté 10.B osztályos tanuló a 3. lett, ezzel az eredménnyel tartalékos helyet szerzett az országos versenyre. Szenn Emma 12.A osztályos tanuló a 4. helyen végzett. Versenyzőinknek gratulálunk!
Felkészítő tanáruk: Téczelyné Balázs Zsuzsanna

 

kazinczy

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” verseny Pécs város középiskoláinak városi döntőjét március 5-én digitálisan szervezték meg. Ezen a megmérettetésen iskolánkat két tanuló képviselte. Csizmadia Máté 10.B osztályos tanuló a 3. lett, ezzel az eredménnyel tartalékos helyet szerzett az országos versenyre. Szenn Emma 12.A osztályos tanuló a 4. helyen végzett. Versenyzőinknek gratulálunk!
Felkészítő tanáruk: Téczelyné Balázs Zsuzsanna

 

kazinczy

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800