"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A hagyományoktól minden tekintetben eltérő 2020/2021-es tanévben is megrendezésre került iskolánkban a Diákparlament. A szokatlan helyzethez igazodva és a járványügyi helyzet betartásával hibrid formában tartottuk meg ezt az eseményt 2021. március 3.-án, szerdán. Az iskola vezetőségét Molnár Péter Igazgató Úr képviselte, akivel a Diákpresbitérium elnöke, Tóth Laura Zsófia beszélgetett a tanév során felmerülő problémákról és a jövőbeli tervekről a Gimnázium egyik osztálytermében. Az érdeklődők mind személyesen, mind online formában – az iskola által használt MS TEAMS program és a technika segítségével – bekapcsolódhattak. Szó esett többek között a diákpihenő kialakításának részleteiről, a végzős diákok kilátásairól a tanév hátralévő nagy eseményeivel kapcsolatban és a tantermen kívüli digitális oktatást érintő kérdésekről is.
 
diakpresibiterium 20210308

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A hagyományoktól minden tekintetben eltérő 2020/2021-es tanévben is megrendezésre került iskolánkban a Diákparlament. A szokatlan helyzethez igazodva és a járványügyi helyzet betartásával hibrid formában tartottuk meg ezt az eseményt 2021. március 3.-án, szerdán. Az iskola vezetőségét Molnár Péter Igazgató Úr képviselte, akivel a Diákpresbitérium elnöke, Tóth Laura Zsófia beszélgetett a tanév során felmerülő problémákról és a jövőbeli tervekről a Gimnázium egyik osztálytermében. Az érdeklődők mind személyesen, mind online formában – az iskola által használt MS TEAMS program és a technika segítségével – bekapcsolódhattak. Szó esett többek között a diákpihenő kialakításának részleteiről, a végzős diákok kilátásairól a tanév hátralévő nagy eseményeivel kapcsolatban és a tantermen kívüli digitális oktatást érintő kérdésekről is.
 
diakpresibiterium 20210308

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800