"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

hibrid 20210129

2021.02.01-től hibrid oktatásban, jelenléti konzultációkkal is segítjük érettségiző diákjaink felkészülését a várhatóan írásbeli és szóbeli vizsgából is álló tavaszi érettségikre! Hajrá, Refi!

Igazgató Úr kapcsolódó levele családjainkhoz:

Tisztelt Szülők!

2021. február 1-től a gimnázium az utolsó éves diákjai számára megszervezi a heti jelenléti konzultációs alkalmakat az érettségi tantárgyakból. Mivel ezeknek a tanóráknak nem lesz digitális alternatívája a foglalkozásokon való részvétel minden végzős diák számára kötelező.

Ezeket az alkalmakat a járványügyi szabályok szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselése, fertőtlenítés, szellőztetés, stb.) szeretnénk lebonyolítani. Ha azt tapasztalom, hogy egy osztályközösség nem tud eleget tenni az óvintézkedésekkel kapcsolatos kéréseimnek, számukra a digitális munkarendet egy figyelmeztetést követően vissza fogom állítani.

Az osztályfőnököktől minden tanuló meg fogja kapni a hétfőtől életbe lépő órarendet.

A kollégiumi (internátusi) jogviszonnyal rendelkező diákok újra beköltözhetnek, aminek minden részletét az internátusvezetővel kötelesek egyeztetni.

A konzultációs napokon tanulóink élhetnek az ebédelés lehetőségével. Amennyiben étkezést igényelnek, kérem, az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldött levélben, 2021. január 29. (péntek) 12:00 óráig jelezzék szándékukat.

Áldás, békesség!

Tisztelettel:
Molnár Péter
igazgató

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

hibrid 20210129

2021.02.01-től hibrid oktatásban, jelenléti konzultációkkal is segítjük érettségiző diákjaink felkészülését a várhatóan írásbeli és szóbeli vizsgából is álló tavaszi érettségikre! Hajrá, Refi!

Igazgató Úr kapcsolódó levele családjainkhoz:

Tisztelt Szülők!

2021. február 1-től a gimnázium az utolsó éves diákjai számára megszervezi a heti jelenléti konzultációs alkalmakat az érettségi tantárgyakból. Mivel ezeknek a tanóráknak nem lesz digitális alternatívája a foglalkozásokon való részvétel minden végzős diák számára kötelező.

Ezeket az alkalmakat a járványügyi szabályok szigorú betartásával (távolságtartás, maszk viselése, fertőtlenítés, szellőztetés, stb.) szeretnénk lebonyolítani. Ha azt tapasztalom, hogy egy osztályközösség nem tud eleget tenni az óvintézkedésekkel kapcsolatos kéréseimnek, számukra a digitális munkarendet egy figyelmeztetést követően vissza fogom állítani.

Az osztályfőnököktől minden tanuló meg fogja kapni a hétfőtől életbe lépő órarendet.

A kollégiumi (internátusi) jogviszonnyal rendelkező diákok újra beköltözhetnek, aminek minden részletét az internátusvezetővel kötelesek egyeztetni.

A konzultációs napokon tanulóink élhetnek az ebédelés lehetőségével. Amennyiben étkezést igényelnek, kérem, az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldött levélben, 2021. január 29. (péntek) 12:00 óráig jelezzék szándékukat.

Áldás, békesség!

Tisztelettel:
Molnár Péter
igazgató

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800