"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóján a gimnáziumok közötti versenyben Hoppál Botond 11. B osztályos tanuló második helyezést ért el. A szakgimnáziumi kategóriában Szaszkó Dalma 12. C osztályos tanuló szintén a második helyen végzett. Gratulálunk a szép eredményekhez!
Az országos megmérettetésen Hoppál Botond képviseli majd iskolánkat.
Felkészítő tanár: Téczelyné Balázs Zsuzsanna. Gratulálunk!
 
implom 20210118

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóján a gimnáziumok közötti versenyben Hoppál Botond 11. B osztályos tanuló második helyezést ért el. A szakgimnáziumi kategóriában Szaszkó Dalma 12. C osztályos tanuló szintén a második helyen végzett. Gratulálunk a szép eredményekhez!
Az országos megmérettetésen Hoppál Botond képviseli majd iskolánkat.
Felkészítő tanár: Téczelyné Balázs Zsuzsanna. Gratulálunk!
 
implom 20210118

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800