"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

November 23-án megkezdődtek az előrehozott érettségik szóbeli feleletei. Diákjaink többsége informatika, angol, német, tantárgyakból vizsgáznak a 11. és 12. évfolyamon. Egy ballagott növendékünk a tavasszal elmaradt vizsgáit pótolja ez alkalommal. A vizsgák során a megszokott óvintézkedésekkel élünk: kerüljük a csoportosulást, lázmérést követően egy időben 5-6 diák tartózkodhat az épületben. A résztvevők végig szájmaszkot viselnek, a jelölt a felelete idejére leveheti, ha emellett dönt.  24-én a 12.A és 12. B osztályos diákjaink sikeréért izgulhatunk.

erettsegi 20201124

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

November 23-án megkezdődtek az előrehozott érettségik szóbeli feleletei. Diákjaink többsége informatika, angol, német, tantárgyakból vizsgáznak a 11. és 12. évfolyamon. Egy ballagott növendékünk a tavasszal elmaradt vizsgáit pótolja ez alkalommal. A vizsgák során a megszokott óvintézkedésekkel élünk: kerüljük a csoportosulást, lázmérést követően egy időben 5-6 diák tartózkodhat az épületben. A résztvevők végig szájmaszkot viselnek, a jelölt a felelete idejére leveheti, ha emellett dönt.  24-én a 12.A és 12. B osztályos diákjaink sikeréért izgulhatunk.

erettsegi 20201124

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800