"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Diákjaink számára minden évben megszervezzük a pályaorientációs napot, amely során a fiatalabb növendékeink önismeretet, tanulásmódszertant és nyelvvizsgázási ismereteket tanulnak, míg végzés előtt álló diákjaink már konkrét munkaerőpiaci ismereteket, értékes life-skilleket (pl. motivációs levél írása) sajátíthatnak el. A járványügyi óvintézkedések miatt most november 6-án kevés számú személyes találkozásra volt lehetőségünk, de vendégeink személyesen és az online térben is érzékletes életpéldákkal álltak elő.
 

mileszel 20201116 02

 

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Diákjaink számára minden évben megszervezzük a pályaorientációs napot, amely során a fiatalabb növendékeink önismeretet, tanulásmódszertant és nyelvvizsgázási ismereteket tanulnak, míg végzés előtt álló diákjaink már konkrét munkaerőpiaci ismereteket, értékes life-skilleket (pl. motivációs levél írása) sajátíthatnak el. A járványügyi óvintézkedések miatt most november 6-án kevés számú személyes találkozásra volt lehetőségünk, de vendégeink személyesen és az online térben is érzékletes életpéldákkal álltak elő.
 

mileszel 20201116 02

 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800