"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

 
2020. október 21-én, délután tettek fogadalmat középiskolánk új tanárai és diákjai. A hagyományokkal ellentétben idén, a koronavírus miatt, erre az alkalomra nem a Pécs-belvárosi Református Egyházközség templomában, hanem az aulában került sor szűk körben. A Reformáció ünnepe alkalmából az első órában tartottunk istentiszteletet, ahol Peleskey Miklós Péter középiskolai lelkész és vallástanár hirdette Isten igéjét. Dr. Kádár Péter főigazgató köszöntötte a fogadalmat tevőket. Dr. Nagy Anna egyházmegyei gondnok vette ki a fogadalmat. A fogadalmat tett tanárok: Bathó Fruzsina, Farkasné Mihályfi Katalin, Peleskey Miklós Péter és Sárosi Beáta.
 
 
dsc 8596

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

 
2020. október 21-én, délután tettek fogadalmat középiskolánk új tanárai és diákjai. A hagyományokkal ellentétben idén, a koronavírus miatt, erre az alkalomra nem a Pécs-belvárosi Református Egyházközség templomában, hanem az aulában került sor szűk körben. A Reformáció ünnepe alkalmából az első órában tartottunk istentiszteletet, ahol Peleskey Miklós Péter középiskolai lelkész és vallástanár hirdette Isten igéjét. Dr. Kádár Péter főigazgató köszöntötte a fogadalmat tevőket. Dr. Nagy Anna egyházmegyei gondnok vette ki a fogadalmat. A fogadalmat tett tanárok: Bathó Fruzsina, Farkasné Mihályfi Katalin, Peleskey Miklós Péter és Sárosi Beáta.
 
 
dsc 8596

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800