"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Märcz Péter testnevelő tanárunk érdemelte ki ebben az évben a Bonis Bona díjat, amely az ország legeredményesebb tehetséggondozóit van hivatva kitüntetni. Märcz tanár úr 2018 óta erősíti a PRK tanári csapatát, ám a díjra nem csak az itt végzett munkájáért, hanem a Meszesi Általános Iskolában elért eredményei okán is felterjesztette iskolánk vezetése! Tanár úr tevékenységéhez gratulálunk, további sok sikert kívánunk a sportolói tehetséggondozás terén!
 
bb marcz1

bb marcz2

marcz peter 20200916

 

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Märcz Péter testnevelő tanárunk érdemelte ki ebben az évben a Bonis Bona díjat, amely az ország legeredményesebb tehetséggondozóit van hivatva kitüntetni. Märcz tanár úr 2018 óta erősíti a PRK tanári csapatát, ám a díjra nem csak az itt végzett munkájáért, hanem a Meszesi Általános Iskolában elért eredményei okán is felterjesztette iskolánk vezetése! Tanár úr tevékenységéhez gratulálunk, további sok sikert kívánunk a sportolói tehetséggondozás terén!
 
bb marcz1

bb marcz2

marcz peter 20200916

 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800