"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

A 2019/2020-as tanév érettségiző 12. osztályosai minden idők legkülönösebb vizsgaidőszakába léptek hétfőn. Óvintézkedések közepette kézfertőtlenítő folyadékkal, kesztyűben, maszkban, termenként tíz jelölttel álltak neki, hogy megmutassák összegyűjtött tudásuk legjavát.

Ismereteik most a legtágabbak, legszerteágazóbbak, legáltalánosabbak, innen már szűkül, specializálódik a tudásuk!

A tanári kar kedves meglepetéssel, egy nyomdában elkészített kis emlékkönyvvel szerette volna emlékezetessé tenni az alkalmat. A kis kiadványban személyes üzenetek, igehelyek, idézetek látják el "útravalóval" ballagóinkat. A jelenlegi helyzetben ezt tudtuk betenni a virtuális tarisznyájukba.

Nagy örömmel fogadták diákjaink, hogy augusztus 31-én, utólagosan megrendezzük a ballagást, hogy ők se maradjanak ki ebből az életre szóló élményből, ebből a beavatási rítusból.

GAUDEAMUS IGITUR 20200507

Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A 2019/2020-as tanév érettségiző 12. osztályosai minden idők legkülönösebb vizsgaidőszakába léptek hétfőn. Óvintézkedések közepette kézfertőtlenítő folyadékkal, kesztyűben, maszkban, termenként tíz jelölttel álltak neki, hogy megmutassák összegyűjtött tudásuk legjavát.

Ismereteik most a legtágabbak, legszerteágazóbbak, legáltalánosabbak, innen már szűkül, specializálódik a tudásuk!

A tanári kar kedves meglepetéssel, egy nyomdában elkészített kis emlékkönyvvel szerette volna emlékezetessé tenni az alkalmat. A kis kiadványban személyes üzenetek, igehelyek, idézetek látják el "útravalóval" ballagóinkat. A jelenlegi helyzetben ezt tudtuk betenni a virtuális tarisznyájukba.

Nagy örömmel fogadták diákjaink, hogy augusztus 31-én, utólagosan megrendezzük a ballagást, hogy ők se maradjanak ki ebből az életre szóló élményből, ebből a beavatási rítusból.

GAUDEAMUS IGITUR 20200507

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800