"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Internátusa

Pécsi Református Kollégium Internátusa

ottorony

Diákjainkkal hagyományosan részt veszünk a Hajnóczy József Kollégium szervezésében az Öttorony vers- és prózamondó versenyen. Az idei tanévben, mint annyi más verseny, ez az alkalom is online került megrendezésre. Csukás Istvánra emlékezve, felnőttekhez szóló verseivel lehetett nevezni.

Csizmadia Máté -Óda egy bodzabokorhoz, Mácsodi Ferenc Tamás- Pár szó a virágzó mandulafáról, Szenn Mihály- Szomjas évszakom című művet választotta.

Csizmadia Máté és Mácsodi Ferenc Tamás az első helyet szerezték meg, Szenn Mihály emléklapban részesült. Köszönöm a résztvevő diákjainknak, hogy a mostani feltételek mellett is vállalták a felkészülést, a tavaszi szünetben az online találkozást és készülést, majd a versek felvételét.

Gratulálok az eredményes felkészüléshez és a versenyen való sikeres szerepléshez.

Pécs 2021.04.26.                                                                              

Vörös Sára
felkészítő-nevelő tanár

 

Pécsi Református Kollégium Internátusa

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

ottorony

Diákjainkkal hagyományosan részt veszünk a Hajnóczy József Kollégium szervezésében az Öttorony vers- és prózamondó versenyen. Az idei tanévben, mint annyi más verseny, ez az alkalom is online került megrendezésre. Csukás Istvánra emlékezve, felnőttekhez szóló verseivel lehetett nevezni.

Csizmadia Máté -Óda egy bodzabokorhoz, Mácsodi Ferenc Tamás- Pár szó a virágzó mandulafáról, Szenn Mihály- Szomjas évszakom című művet választotta.

Csizmadia Máté és Mácsodi Ferenc Tamás az első helyet szerezték meg, Szenn Mihály emléklapban részesült. Köszönöm a résztvevő diákjainknak, hogy a mostani feltételek mellett is vállalták a felkészülést, a tavaszi szünetben az online találkozást és készülést, majd a versek felvételét.

Gratulálok az eredményes felkészüléshez és a versenyen való sikeres szerepléshez.

Pécs 2021.04.26.                                                                              

Vörös Sára
felkészítő-nevelő tanár

 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: kozepiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800