"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Színes portékák, vásári hangulat várta az iskolánkba látogatókat november 30-án. Az immár hagyománnyá vált rendezvényen adtak – vettek, hoztak – vittek diákok, tanárok és a hozzátartozók. Köszönjük mindenki segítségét, aki munkájával hozzájárult, hogy az osztályok több osztálypénzből gazdálkodjanak az új esztendőben. 

 

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

honlapra5

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Színes portékák, vásári hangulat várta az iskolánkba látogatókat november 30-án. Az immár hagyománnyá vált rendezvényen adtak – vettek, hoztak – vittek diákok, tanárok és a hozzátartozók. Köszönjük mindenki segítségét, aki munkájával hozzájárult, hogy az osztályok több osztálypénzből gazdálkodjanak az új esztendőben. 

 

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

honlapra5

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800