"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Jókedv, énekszó töltötte meg iskolánk falait a Muzsikás együttes rendhagyó énekóráján. Magyarország leghíresebb népzenekarával együtt zengték kicsik és nagyok az „Érik a szőlőt”, együtt kiáltották a táncszavakat. A számos díjjal kitüntetett, világot megjárt zenekar hangszerbemutatóval is megörvendeztette a diákokat: a brácsa, a bőgő, a hegedő, a citera mind magyar kultúránk gazdagságát hirdette. A Muzsikás együttes évente 60 énekórát tart iskolákban a Mol támogatásának köszönhetően ingyenesen. A környéken a Pécsi Református Kollégium örülhetett először e kiváló lehetőségnek.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

muzsiks

 

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Jókedv, énekszó töltötte meg iskolánk falait a Muzsikás együttes rendhagyó énekóráján. Magyarország leghíresebb népzenekarával együtt zengték kicsik és nagyok az „Érik a szőlőt”, együtt kiáltották a táncszavakat. A számos díjjal kitüntetett, világot megjárt zenekar hangszerbemutatóval is megörvendeztette a diákokat: a brácsa, a bőgő, a hegedő, a citera mind magyar kultúránk gazdagságát hirdette. A Muzsikás együttes évente 60 énekórát tart iskolákban a Mol támogatásának köszönhetően ingyenesen. A környéken a Pécsi Református Kollégium örülhetett először e kiváló lehetőségnek.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

muzsiks

 

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800