"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Idézzük fel az iskolánkban megszervezett Kárpát-medencei Református Tanévnyitót és az új általános iskola avatását egy-egy kép segítségével. Az augusztus 31-i rendezvény  emlékezetes marad mindannyiunk számára, akár vendégként, házigazdaként, szülőként vagy gyermekként vettünk részt az ünnepen.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Idézzük fel az iskolánkban megszervezett Kárpát-medencei Református Tanévnyitót és az új általános iskola avatását egy-egy kép segítségével. Az augusztus 31-i rendezvény  emlékezetes marad mindannyiunk számára, akár vendégként, házigazdaként, szülőként vagy gyermekként vettünk részt az ünnepen.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800