"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

A rajzokat, akvarelleket iskolánk 4-8. osztályos diákjai készítették, Sáricsné Horváth Zsófia rajztanár segítségével.

A megnyitóra június 7-én délben került sor a helyszínen.

A Pécsi Református Kollégium és az aradi Csiky Gergely Főgimnázium évek óta testvériskolai kapcsolatot ápol egymással.  A cserekiállításnak is többéves hagyománya van. A két iskola diákjai évente küldenek egymásnak munkákat. A 2018-as év mindemellett jeles esztendőnek számít, hisz Arad és Pécs a testvérvárosi kapcsolat 10. évfordulóját ünnepli idén. Az aradi diákok pécsi kiállítására szeptemberben kerül sor.

Az eseményről készült cikkek az alábbi linkeken olvashatók.

 
arad 20180619 01

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A rajzokat, akvarelleket iskolánk 4-8. osztályos diákjai készítették, Sáricsné Horváth Zsófia rajztanár segítségével.

A megnyitóra június 7-én délben került sor a helyszínen.

A Pécsi Református Kollégium és az aradi Csiky Gergely Főgimnázium évek óta testvériskolai kapcsolatot ápol egymással.  A cserekiállításnak is többéves hagyománya van. A két iskola diákjai évente küldenek egymásnak munkákat. A 2018-as év mindemellett jeles esztendőnek számít, hisz Arad és Pécs a testvérvárosi kapcsolat 10. évfordulóját ünnepli idén. Az aradi diákok pécsi kiállítására szeptemberben kerül sor.

Az eseményről készült cikkek az alábbi linkeken olvashatók.

 
arad 20180619 01

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800