"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Iskolánk hagyományaihoz híven a reformáció ünnepéhez kötődő istentiszteleten avatták fel a refi új polgárait. Az ünnepen a két első osztály mellett, intézményünk új tanárai és az idén érkezett diákok vettek részt. A többi osztály kivetítőn nézhette meg az istentiszteletet, melyen mindenki megkapta ünneplőjéhez az új nyakkendőjét! Isten hozott Titeket a Refiben!

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

 

 

fogadalomtetel 20201020

Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Iskolánk hagyományaihoz híven a reformáció ünnepéhez kötődő istentiszteleten avatták fel a refi új polgárait. Az ünnepen a két első osztály mellett, intézményünk új tanárai és az idén érkezett diákok vettek részt. A többi osztály kivetítőn nézhette meg az istentiszteletet, melyen mindenki megkapta ünneplőjéhez az új nyakkendőjét! Isten hozott Titeket a Refiben!

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

 

 

fogadalomtetel 20201020

Elérhetőségek

Cím: 7630 Pécs Engel János utca 15.

Email: altiskola@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800