"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

December 17-én lett volna iskolánkban a falukarácsonyi ünnepség, melyre mindig nagyon szoktunk készülni. Ezt idén is megtettük: készült egy karácsonyi videó, melyet küldünk a gyerekeknek, a szülőknek, a faluközösségnek, és mindazoknak, akik szeretettel gondolnak ránk, és bármilyen formában támogatnak bennünket. Szeretnénk azoknak a családoknak is köszönetet mondani, akik a Pécsi Református Kollégiumon keresztül eljuttatták gyermekeinkhez a felajánlásukat. Áldott karácsonyt kívánunk mindenkinek!

 

Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolája

Lábléc Logo

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Elérhetőségek - Pécs

Cím: 7630 Pécs, Engel J. u. 11

Email: titkarsag@refipecs.hu

Tel.: +36-72-210-800

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

December 17-én lett volna iskolánkban a falukarácsonyi ünnepség, melyre mindig nagyon szoktunk készülni. Ezt idén is megtettük: készült egy karácsonyi videó, melyet küldünk a gyerekeknek, a szülőknek, a faluközösségnek, és mindazoknak, akik szeretettel gondolnak ránk, és bármilyen formában támogatnak bennünket. Szeretnénk azoknak a családoknak is köszönetet mondani, akik a Pécsi Református Kollégiumon keresztül eljuttatták gyermekeinkhez a felajánlásukat. Áldott karácsonyt kívánunk mindenkinek!

 

Elérhetőségek - Nagyharsány

Cím: 7822 Nagyharsány, Petőfi u. 2-6

Email: nagyharsany@refipecs.hu

Tel.: +36-72-379-651