"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

A Baranya Megyei Kormányhivatal ebben az évben is megrendezte a végzős általános iskolás tanulók számára a pályaválasztási kiállítás és szakmabemutató rendezvénysorozatot a Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpontban 2019. november 18-án, hétfőn.

Iskolánk 8. osztályos tanulói is részt vettek a programon sok középiskolával ismerkedhettek meg, kaphattak kérdéseikre választ. Érdekes kísérleteket is láthattak, kipróbálhattak néhány fogást egy-egy szakmából, de volt, aki digitális autószerelést is végezhetett.

Az érdekes programok után a Pécsi Református Kollégiumunk internátusát is megnézhettük. Tanulóinknak nagyon tetszett a pécsi központi iskolánk, az internátus, az új általános iskola. Örültek, hogy kipróbálhatták az udvari játékokat, a futó és a kézilabda pályát.

A nap zárásaként természetesen az Árkádba is benéztünk. Igazán szép élménnyel térhettünk haza.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

img 20191118 112945

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Baranya Megyei Kormányhivatal ebben az évben is megrendezte a végzős általános iskolás tanulók számára a pályaválasztási kiállítás és szakmabemutató rendezvénysorozatot a Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpontban 2019. november 18-án, hétfőn.

Iskolánk 8. osztályos tanulói is részt vettek a programon sok középiskolával ismerkedhettek meg, kaphattak kérdéseikre választ. Érdekes kísérleteket is láthattak, kipróbálhattak néhány fogást egy-egy szakmából, de volt, aki digitális autószerelést is végezhetett.

Az érdekes programok után a Pécsi Református Kollégiumunk internátusát is megnézhettük. Tanulóinknak nagyon tetszett a pécsi központi iskolánk, az internátus, az új általános iskola. Örültek, hogy kipróbálhatták az udvari játékokat, a futó és a kézilabda pályát.

A nap zárásaként természetesen az Árkádba is benéztünk. Igazán szép élménnyel térhettünk haza.

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

img 20191118 112945

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013