"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Iskolánk az elmúlt tanévben a balatonföldvári Széchényi Imre Általános Iskolával iskolapartnerségi együttműködést kötött. A kapcsolat egyik területe a két iskola közötti szorosabb kontaktus kialakítása, egymás jobb megismerése, segítése, személyes kapcsolatok létrejötte. Ennek keretében 6-7. osztályos tanulóink kétnapos kiránduláson vettek részt egymás iskoláiban. A mieink szeptember 20-21-én utaztak Balatonföldvárra, ahol a diákok bemutatták nekünk iskolájukat, majd lesétáltunk a Balaton partra, a napsütésben kipróbálhattuk a sárkányhajózást, megtapasztalhattuk az együtt evezés örömét. Felsétáltunk a Hajózástörténeti Látogatóközpontba, s a magasból is megcsodálhattuk a Balatont. Futball és kézilabda mérkőzéseket játszottunk, s a sportcsarnokban aludtunk. Másnap elbúcsúztunk vendéglátóinktól, s a siófoki Galerius fürdő élménymedencéiben és csúszdáin töltöttük a délutánt. Osztályaink sok szép élménnyel gazdagodtak a két nap alatt.

bfoldvar 20191031 01

bfoldvar 20191031 02

bfoldvar 20191031 03

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Iskolánk az elmúlt tanévben a balatonföldvári Széchényi Imre Általános Iskolával iskolapartnerségi együttműködést kötött. A kapcsolat egyik területe a két iskola közötti szorosabb kontaktus kialakítása, egymás jobb megismerése, segítése, személyes kapcsolatok létrejötte. Ennek keretében 6-7. osztályos tanulóink kétnapos kiránduláson vettek részt egymás iskoláiban. A mieink szeptember 20-21-én utaztak Balatonföldvárra, ahol a diákok bemutatták nekünk iskolájukat, majd lesétáltunk a Balaton partra, a napsütésben kipróbálhattuk a sárkányhajózást, megtapasztalhattuk az együtt evezés örömét. Felsétáltunk a Hajózástörténeti Látogatóközpontba, s a magasból is megcsodálhattuk a Balatont. Futball és kézilabda mérkőzéseket játszottunk, s a sportcsarnokban aludtunk. Másnap elbúcsúztunk vendéglátóinktól, s a siófoki Galerius fürdő élménymedencéiben és csúszdáin töltöttük a délutánt. Osztályaink sok szép élménnyel gazdagodtak a két nap alatt.

bfoldvar 20191031 01

bfoldvar 20191031 02

bfoldvar 20191031 03

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013