"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

GYŐR

Iskolánk harmadik éve vesz részt a győri Gárdonyi Géza Általános Iskola által szervezett országos logikaversenyen.  A verseny 3 levelezős fordulóból és a döntőből áll. A verseny legfontosabb célja, hogy megalapozza a diákok korszerű, alkalmazásra képes matematikai műveltségét, fejlessze gondolkodását. Az idei tanévben 9 diákunk vállalta a megmérettetést, oldotta meg a 3 online forduló feladatait, egyre magasabb pontszámmal zárva a versenyt.  Közülük ketten, Pandur Noel 2. és Balatinácz Szlávkó 3. osztályos tanulóink kaptak meghívást, az április 25-i, budapesti döntőre.

logikai verseny 20190702

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

GYŐR

Iskolánk harmadik éve vesz részt a győri Gárdonyi Géza Általános Iskola által szervezett országos logikaversenyen.  A verseny 3 levelezős fordulóból és a döntőből áll. A verseny legfontosabb célja, hogy megalapozza a diákok korszerű, alkalmazásra képes matematikai műveltségét, fejlessze gondolkodását. Az idei tanévben 9 diákunk vállalta a megmérettetést, oldotta meg a 3 online forduló feladatait, egyre magasabb pontszámmal zárva a versenyt.  Közülük ketten, Pandur Noel 2. és Balatinácz Szlávkó 3. osztályos tanulóink kaptak meghívást, az április 25-i, budapesti döntőre.

logikai verseny 20190702

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013