"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Az Úr szava iránymutatást, bíztatást adott a református egyházi intézménnyé válás első tanévétől (2007) napjainkig.

Az ige ígérete, időről időre, évről évre bebizonyosodni látszik. Olyannyira, hogy 2022. március 23-án megtörtént felújított iskolánk és új tornatermünk ünnepélyes átadása. Hálásak vagyunk kormányunknak, a baranyai egyházmegye vezetőinek, országgyűlési képviselőinknek, a dunamelléki egyházkerület vezetőinek, a menedzsment tagjainak, a tervező és a kivitelező csapatnak, hogy hittek, hogy kitartottak, hogy ilyen csodálatos körülményeket alkottak nekünk! 

Hálaadó ünnepségünk kezdetén Balog Zoltán püspök úr, Szloboda József esperes úr, Hoppál Péter úr, a Fenntartói Igazgatótanács elnöke és Nagy Csaba országgyűlési képviselő úr vágták át a nemzeti színű szalagot. A meghívott közösség hálaadó énekszóval vonult az ünnepség helyszínéül szolgáló új tornaterembe. Ünnepi köszöntőt mondott Hoppál Péter úr, a nyitó áhitatot Szloboda József esperes úr vezette. Balog Zoltán püspök úr igehirdetése során megerősítette, hogy a hitben hozott döntésen, a megtalált szolgálaton Isten áldása van.

Kívánjuk, legyen Isten áldása új épületeinken, a használó közösségen, adjon kellő bölcsességet, hogy megtölthessük pedagógiai tartalommal, mosollyal és szeretettel!

Soli Deo gloria! Egyedül Istené a dicsőség! 

 

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Az Úr szava iránymutatást, bíztatást adott a református egyházi intézménnyé válás első tanévétől (2007) napjainkig.

Az ige ígérete, időről időre, évről évre bebizonyosodni látszik. Olyannyira, hogy 2022. március 23-án megtörtént felújított iskolánk és új tornatermünk ünnepélyes átadása. Hálásak vagyunk kormányunknak, a baranyai egyházmegye vezetőinek, országgyűlési képviselőinknek, a dunamelléki egyházkerület vezetőinek, a menedzsment tagjainak, a tervező és a kivitelező csapatnak, hogy hittek, hogy kitartottak, hogy ilyen csodálatos körülményeket alkottak nekünk! 

Hálaadó ünnepségünk kezdetén Balog Zoltán püspök úr, Szloboda József esperes úr, Hoppál Péter úr, a Fenntartói Igazgatótanács elnöke és Nagy Csaba országgyűlési képviselő úr vágták át a nemzeti színű szalagot. A meghívott közösség hálaadó énekszóval vonult az ünnepség helyszínéül szolgáló új tornaterembe. Ünnepi köszöntőt mondott Hoppál Péter úr, a nyitó áhitatot Szloboda József esperes úr vezette. Balog Zoltán püspök úr igehirdetése során megerősítette, hogy a hitben hozott döntésen, a megtalált szolgálaton Isten áldása van.

Kívánjuk, legyen Isten áldása új épületeinken, a használó közösségen, adjon kellő bölcsességet, hogy megtölthessük pedagógiai tartalommal, mosollyal és szeretettel!

Soli Deo gloria! Egyedül Istené a dicsőség! 

 

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013