"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

A FOK-FAK kupa utolsó (futóverseny) fordulóját 2021. június 2-án, szerdán 14:00 órakor tartottuk meg 58 fő részvételével. A versenyen minden korosztály részt vehetett.  A több kilométeres táv végén nagy szükség volt a lelkes szurkolásra. A jó idő is kedvezett a versenyzőknek. Az első korcsoport életkorának átlagát a két induló tanító néni emelte, akik a kicsik szűnni nem akaró biztatását is magukra vállalták.  Köszönetet mondunk minden indulónak a részvételért, a szervezőknek, segítőknek munkájukért, a szülőknek a lelkes biztatásért.

Eredményeink:

1. korcsoport Fiú
1. hely Diósdi Ádám                      
2. hely Kiss Bendegúz    
3. hely Kovács Ákos Péter   

1. korcsoport Lány
1..hely Miedziak Medea
2.hely Tóth Zselyke
3. hely Kalányos Bianka

2. kocsoport
1.  hely Molnár Zoltán          
2. hely  Kártyás Lucián
3. hely  Kemsei Dénes

1.hely Gyulasi Sztella    
2.hely Zákányi Lili
3. hely Pápai Marianna

3. korcsoport
1. hely Petrovics András
2. hely Diósdi József
3. hely Borsos Kornél

1. hely  Diósdi Amália
2. hely  Kalányos Dzsenifer
3.  hely  Póth Renáta

4.korcsoport
1. hely Diósdi Tamás hely Füles Luca
2. hely Géczi Zsolt hely Boros  Szonja
3. hely Kapuvári Zoltán hely Ignácz Dianna

A díjakat Varga Marianna, iskolánk igazgatója adta át, a jól megérdemelt kupákkal együtt. Kupát az a tanuló nyerhetett, aki a három forduló versenyein (kerékpár, asztalitenisz, futóverseny) a legjobb eredményt érte el. Idei kupagyőzteseink:

3. korcsoportban: Diósdi József és Kalányos Dzsenifer
4. korcsoportban. Géczi Zsolt és Diósdi Tamás (holtverseny) és Füles Luca

GATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ!

futoverseny 20210621 01 futoverseny 20210621 02

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A FOK-FAK kupa utolsó (futóverseny) fordulóját 2021. június 2-án, szerdán 14:00 órakor tartottuk meg 58 fő részvételével. A versenyen minden korosztály részt vehetett.  A több kilométeres táv végén nagy szükség volt a lelkes szurkolásra. A jó idő is kedvezett a versenyzőknek. Az első korcsoport életkorának átlagát a két induló tanító néni emelte, akik a kicsik szűnni nem akaró biztatását is magukra vállalták.  Köszönetet mondunk minden indulónak a részvételért, a szervezőknek, segítőknek munkájukért, a szülőknek a lelkes biztatásért.

Eredményeink:

1. korcsoport Fiú
1. hely Diósdi Ádám                      
2. hely Kiss Bendegúz    
3. hely Kovács Ákos Péter   

1. korcsoport Lány
1..hely Miedziak Medea
2.hely Tóth Zselyke
3. hely Kalányos Bianka

2. kocsoport
1.  hely Molnár Zoltán          
2. hely  Kártyás Lucián
3. hely  Kemsei Dénes

1.hely Gyulasi Sztella    
2.hely Zákányi Lili
3. hely Pápai Marianna

3. korcsoport
1. hely Petrovics András
2. hely Diósdi József
3. hely Borsos Kornél

1. hely  Diósdi Amália
2. hely  Kalányos Dzsenifer
3.  hely  Póth Renáta

4.korcsoport
1. hely Diósdi Tamás hely Füles Luca
2. hely Géczi Zsolt hely Boros  Szonja
3. hely Kapuvári Zoltán hely Ignácz Dianna

A díjakat Varga Marianna, iskolánk igazgatója adta át, a jól megérdemelt kupákkal együtt. Kupát az a tanuló nyerhetett, aki a három forduló versenyein (kerékpár, asztalitenisz, futóverseny) a legjobb eredményt érte el. Idei kupagyőzteseink:

3. korcsoportban: Diósdi József és Kalányos Dzsenifer
4. korcsoportban. Géczi Zsolt és Diósdi Tamás (holtverseny) és Füles Luca

GATULÁLUNK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ!

futoverseny 20210621 01 futoverseny 20210621 02

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013