"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Iskolánk idei kirándulását a Kaposvárhoz közeli, Zselicben található Katica tanyára terveztük.

A Katica tanya célja, hogy élményközpontú, a természetközeli és a hagyományos életmódot felelevenítő szolgáltatásokat nyújtson, és példát mutasson működésével a fenntartható fejlődésre szép környezetben, kellemes, gondozott, kulturált, gyerekek számára biztonságos körülmények között.

Számos szabadtéri és fedett térben lévő játék nyújtott önfeledt szórakozást a gyerekeknek.

Kipróbálhattak saját hajtású és elektromos járműveket, áthúzhatták magukat kézikompon, egyensúlyozhattak pallókon egy kellemes tavacskán. Végre nem kellett rájuk szólni, hogy ne ugrálj, ne csúszkálj, ne kiabálj, szabadon ugrálhattak, csúszkálhattak, kiabálhattak.

 Nagy élményt nyújtottak az állatok is, amelyeket meg lehetett simogatni. Láthattunk régi paraszti eszközöket egy kis szabadtéri múzeumban

Vidám és balesetmentes napot tölthettünk együtt, igazi szép élmény volt.

kirandulas 20210621

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Iskolánk idei kirándulását a Kaposvárhoz közeli, Zselicben található Katica tanyára terveztük.

A Katica tanya célja, hogy élményközpontú, a természetközeli és a hagyományos életmódot felelevenítő szolgáltatásokat nyújtson, és példát mutasson működésével a fenntartható fejlődésre szép környezetben, kellemes, gondozott, kulturált, gyerekek számára biztonságos körülmények között.

Számos szabadtéri és fedett térben lévő játék nyújtott önfeledt szórakozást a gyerekeknek.

Kipróbálhattak saját hajtású és elektromos járműveket, áthúzhatták magukat kézikompon, egyensúlyozhattak pallókon egy kellemes tavacskán. Végre nem kellett rájuk szólni, hogy ne ugrálj, ne csúszkálj, ne kiabálj, szabadon ugrálhattak, csúszkálhattak, kiabálhattak.

 Nagy élményt nyújtottak az állatok is, amelyeket meg lehetett simogatni. Láthattunk régi paraszti eszközöket egy kis szabadtéri múzeumban

Vidám és balesetmentes napot tölthettünk együtt, igazi szép élmény volt.

kirandulas 20210621

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013