"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

labor 20210323 01

Köszönjük a lehetőséget, hogy ezt is kipróbálhatjuk! Központi iskolánk lehetőséget nyújt immár a természettudományok titkainak fürkészésére saját kézből. Mikroszkóp és kémcsövek, sejtek és reakciók, szakszerű segítséggel immár kézzel foghatóan. Biztos, hogy kedvet teremt az eddig csak tankönyvből, esetleg videókból megismerhető, izgalmas területen. Nagy Réka tanárnő szakszerű, izgalmas laborórái színt vittek a természettudományok oktatásába.

Reméljük, ez a járvány elmúltával rendszeres tanulási forma lesz. Nincs a saját tapasztalatnál hatékonyabb tanító.

labor 20210323 02

Képgaléria megtekintlése

 

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

labor 20210323 01

Köszönjük a lehetőséget, hogy ezt is kipróbálhatjuk! Központi iskolánk lehetőséget nyújt immár a természettudományok titkainak fürkészésére saját kézből. Mikroszkóp és kémcsövek, sejtek és reakciók, szakszerű segítséggel immár kézzel foghatóan. Biztos, hogy kedvet teremt az eddig csak tankönyvből, esetleg videókból megismerhető, izgalmas területen. Nagy Réka tanárnő szakszerű, izgalmas laborórái színt vittek a természettudományok oktatásába.

Reméljük, ez a járvány elmúltával rendszeres tanulási forma lesz. Nincs a saját tapasztalatnál hatékonyabb tanító.

labor 20210323 02

Képgaléria megtekintlése

 

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013