"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Kedves érdeklődő Családok!

A beiratkozás időszakához érkeztünk. A digitális munkarend nem teszi lehetővé, hogy hagyományanyaink szerint, nyílt napokat, és az óvodákban, gyülekezetekben bemutatkozó esteket tartsunk. Így készítettünk egy kisfilmet iskolánk megismerésére. Fogadják szeretettel. A beíratással kapcsolatos információkról később adunk tájékoztatást.

Áldás, békesség! Iskolavezetés

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Kedves érdeklődő Családok!

A beiratkozás időszakához érkeztünk. A digitális munkarend nem teszi lehetővé, hogy hagyományanyaink szerint, nyílt napokat, és az óvodákban, gyülekezetekben bemutatkozó esteket tartsunk. Így készítettünk egy kisfilmet iskolánk megismerésére. Fogadják szeretettel. A beíratással kapcsolatos információkról később adunk tájékoztatást.

Áldás, békesség! Iskolavezetés

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013