"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Újabb szép sikernek örülhetünk. A tavalyi évben meghirdetett 3 fordulós, Győri Országos Logikaverseny döntőjébe került Balatinácz Szlávkó, 5. osztályos tanulónk. 4 pont híján maradt le a döntőről Miedziak Médea 2. osztályos tanulónk. Az utolsó, legnehezebb megmérettetésen 55 iskola, összesen 145 tanulója versenyzett. Szlávkó 23. helyen végzett saját korcsoportjában, iskolánk eddigi legszebb eredményét érte el a matematika versenyek történetében.

Gratulálunk kitartó, szorgalmas munkájához és elért eredményéhez!

Varga Marianna

logikai verseny

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Újabb szép sikernek örülhetünk. A tavalyi évben meghirdetett 3 fordulós, Győri Országos Logikaverseny döntőjébe került Balatinácz Szlávkó, 5. osztályos tanulónk. 4 pont híján maradt le a döntőről Miedziak Médea 2. osztályos tanulónk. Az utolsó, legnehezebb megmérettetésen 55 iskola, összesen 145 tanulója versenyzett. Szlávkó 23. helyen végzett saját korcsoportjában, iskolánk eddigi legszebb eredményét érte el a matematika versenyek történetében.

Gratulálunk kitartó, szorgalmas munkájához és elért eredményéhez!

Varga Marianna

logikai verseny

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013