"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány ebben a tanévben is meghirdette a matematikát népszerűsítő Zrínyi Ilona matematika versenyt. A főként logikai képességeket, gyorsaságot mérő megyei fordulón iskolánk 5. osztályos tanulója, Binczky Boglárka 12. helyezést ért el. Ezzel Boglárka iskolánk tanulói közül az eddigi legeredményesebben teljesített.

Gratulálunk ehhez a szép sikerhez, büszkék vagyunk tanulónkra!

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány ebben a tanévben is meghirdette a matematikát népszerűsítő Zrínyi Ilona matematika versenyt. A főként logikai képességeket, gyorsaságot mérő megyei fordulón iskolánk 5. osztályos tanulója, Binczky Boglárka 12. helyezést ért el. Ezzel Boglárka iskolánk tanulói közül az eddigi legeredményesebben teljesített.

Gratulálunk ehhez a szép sikerhez, büszkék vagyunk tanulónkra!

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013