"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Tanulóink több éve indulnak a 3 fordulós levelezős matematika versenyen. Évről évre nő versenyzőink száma. Idén 18 tanuló mutathatta meg logikai, matematikai képességeit, kreatív megoldásait a verseny idején.  95 iskola tanulói közül örömünkre, Balatinácz Szlávkó 4. osztályos diákunk az országos döntőbe jutott. Mellette Miedziak Médea Rebeka 1. osztályos tanulónk pár ponttal maradt le a döntőről. Szívből örülünk e két szép eredménynek, s gratulálunk minden indulónak kitartó munkájáért!

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

Tanulóink több éve indulnak a 3 fordulós levelezős matematika versenyen. Évről évre nő versenyzőink száma. Idén 18 tanuló mutathatta meg logikai, matematikai képességeit, kreatív megoldásait a verseny idején.  95 iskola tanulói közül örömünkre, Balatinácz Szlávkó 4. osztályos diákunk az országos döntőbe jutott. Mellette Miedziak Médea Rebeka 1. osztályos tanulónk pár ponttal maradt le a döntőről. Szívből örülünk e két szép eredménynek, s gratulálunk minden indulónak kitartó munkájáért!

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013