"prudentes et simplices"

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

2020. február 26-án, szerdán délután rendeztük meg iskolánkban a Zsoltár és népdaléneklési versenyünket 22 fő részvételével 1-2., 3-4. osztályos korcsoportokban, valamint a felső tagozatos tanulóink között.

A kicsik még nagyon izgultak, a 3-4. osztályosok nem voltak sokan, de mindenki nagyon színvonalas énekléssel örvendeztette meg a zsűrit, a megjelent szülőket, a vendégeket. Felsős tanulóink tehetsége nem kérdéses, de voltak, akik nem  korcsoportjuknak megfelelő szintű népdalt választottak.    Minden résztvevőnek köszönjük a szép délutánt, a helyezetteknek gratulálunk.

Helyezett tanulóink:

 1-2. osztály 

1. Ignácz Barbara                                                                                                                
2. Zákányi Maja
3. Ignácz Csenge

3-4. osztály

Borsós Kornél
Tóth Emilia
Pandur Noel

5-8. osztály

Ignácz Diána
Ignácz Liliána
Kalányos Dzsenifer

Külön díj: Szabó Diána, Pápai Ágnes

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

20200226 140307

 

 

Pécsi Református Kollégium Drávafoki Csikesz Sándor Általános Iskola

Lábléc Logo

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013

Oktatási azonosító

Az intézmény OM azonosítója:

027413

Pécsi Református Kollégium

"prudentes et simplices"

2020. február 26-án, szerdán délután rendeztük meg iskolánkban a Zsoltár és népdaléneklési versenyünket 22 fő részvételével 1-2., 3-4. osztályos korcsoportokban, valamint a felső tagozatos tanulóink között.

A kicsik még nagyon izgultak, a 3-4. osztályosok nem voltak sokan, de mindenki nagyon színvonalas énekléssel örvendeztette meg a zsűrit, a megjelent szülőket, a vendégeket. Felsős tanulóink tehetsége nem kérdéses, de voltak, akik nem  korcsoportjuknak megfelelő szintű népdalt választottak.    Minden résztvevőnek köszönjük a szép délutánt, a helyezetteknek gratulálunk.

Helyezett tanulóink:

 1-2. osztály 

1. Ignácz Barbara                                                                                                                
2. Zákányi Maja
3. Ignácz Csenge

3-4. osztály

Borsós Kornél
Tóth Emilia
Pandur Noel

5-8. osztály

Ignácz Diána
Ignácz Liliána
Kalányos Dzsenifer

Külön díj: Szabó Diána, Pápai Ágnes

KÉPGALÉRIA MEGTEKINTÉSE

20200226 140307

 

 

Elérhetőségek

Cím: 7967 Drávafok, Fő utca 28

Email: dravafok@refipecs.hu

Tel.: +36-73-352-013